Web Yazılım ve Geliştirme

İnternet sitesi yazılım ve geliştirme, daha gerçekleştirmediğiniz yaratıcı fikirlerinizi, müşteri yönetim sistemleri (online CRM), ERP sistemleri,   kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik özel yazılım hizmetlerini ve daha bir çoğunu içerir.
Hodri Medya web yazılım geliştirme‘de çoğunlukla PHP yazılım dilini kullanmakta olduğundan WordPress, Facebook App, Woocommerce, Drupal, Magento, vb. bir çok programa eklenti üretebilmekte müşterilerinin özel ihtiyaçlarına çözüm sunabilmektedir.
Kurumsal veya kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlar

Hodri Medya Dijital ve Kreatif ajans olarak var olan web sitenize istemiş olduğunuz en uygun yazılımları yapabiliriz(HTML5, PHP, Joomla, Magento, Open Cart, WordPress, Buddypress, OwnCloud, Forum, CMS, PrestaShop, Dolibarr). Web sitenize içerik yönetim panelleri, sohbet sistemi, online destek hizmeti, ERP kurulumu / yönetimi, CRM,  İnsan kaynakları sistemi kurulumu, WooCommerce / Magento / Opencart ile online satış platformu ve daha birçoğu güçlü yazılım ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.İnternet yazılımlarında aklınıza gelebilecek heyşey!

Online alışveriş siteleri, gazete ve haber siteleri, portal, dernek web siteleri, fırsat web siteleri, kişiye özel uygulamalar, stok kontrol,sektöre özel yazılımlar vb. aklınıza gelebilecek tüm internet sitesi sistemleri web yazılım geliştirme hizmeti kapsamında sizlere sunulabilir.

Web sitenizi size özel olarak tasarlayıp tüm web yazılım geliştirme ve test süreçlerini firmamız tarafından gerçekleştirilir. Web siteniz tamamlandığında güncel tüm internet standartlarını karşılayacak şekilde teslim edilir.
Web yazılımlarının size faydaları:

Müşterilerinizin sizinle internet üzerinde olan etkileşimi güçlenecek!

Firmanızın yönetimi için gerekli olan herşeye online, her ortamda ve güvenilir ulaşım!

Kargo, sipariş, satın alma, müşteri desteği gibi birçok alanda maliyetiniz düşecek!

İş akışınızda zaman kaybı minimuma indirilir!Web Yazılım Nedir?

Kullanıcıların ziyaret ettiği domainde(alan adında) içeriğe,hizmete, ürünlere, yazılara etkileşimli ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. Bu alt yapı oluşturulurken yani internet sitesi yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir. Hodri Medya olarak web yazılımı geliştirirken; bireysel veya kurumsal firmanın istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır ve  son teknolojiye takip eden bir alt yapı oluşturulur.
MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar:Yorumlar

 1. Berat UYANIK : Mart 25, 2018 at 4:59 pm

  Daha iyi ve kullanışlı bir site tasarlanamazdı. Her şey için teşekkürler.

 2. sitenizi devamlı takip ediyorum gene süpersiniz teşekkürler

 3. İzmir Tabela : Temmuz 15, 2018 at 9:33 pm

  Siteniz gerek tasarım gerekse kullanışlılık olarak gayet başarılı olmuş. Tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki × Bir =