Web Tasarım ve İnternet Sitesi

A’ dan Z’ ye kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörde yer alan firmalar ve bireysel ihtiyaçlar için internet sitesi tasarımlarını, sizlerin istekleri, hedef kitlelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda ve markanızı çok iyi temsil edecek şekilde hazırlıyoruz.

Hodri Medya sizlere web tasarım alanında yeni projeler sunarak rakipleriniz arasında ön plana çıkmanızı sağlar.Nasıl bir internet siteniz olmalı?

Ortalama bir ziyaretçi internet sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayacak, doğru yönlendirecek ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize istediğinizi kolayca sunmanızı sağlayan bir internet sitesi sunulmalıdır. Güzel-zarif web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik; ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel ve en önemli faktörüdür.
Temel odaklarımız:

 • Web sitenizin tasarımını kurumsal kimliğiniz ile uyum içerisinde olmalı,
 • İnternet sayfanız kullanıcı dostu ve kolay anlaşılabilir menülere sahip olmalı,
 • Yenilikçi ve arama motorlarının beklentilerini karşılayabilir olmalı,
 • İnternet sitenizde amacına uygun görsel ve yazılı içeriğe sahip olmalı.

Hodri Medya ile internet siteniz nasıl olacak?

 • Tüm tasarımlarımızı SEO uyumlu, Responsive (telefon, tablet, masaüstü vb. çoklu medya görünümlerine uyumlu), yenilikçi ve hızlı çalışacak şekilde hazırlıyoruz. İnternet sitenize dair tüm istatistikleri raporluyor, bakım çalışmalarını yapıyor ve gerekli eğitimlerini veriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda internet sitenizin barındırılmasını da sizlere sağlıyoruz. Kurumsal Hosting ve E-ticaret Hosting gibi site barındırmaları, Kurumsal E-Mail Çözümleri, Mail Paneli, SSL Sertifikaları, Online Ödeme Çözümleri, Web İstatistik Raporlama gibi hizmetlerin yanı sıra aşağıda yer alan hizmetleride tarafınıza sunmaktayız:
 • Sınırsız Renk Seçeneği: Renk seçici modüllerle birlikte gelen tema ayarları ile sitenizin rengini kendiniz belirleyin! Başlıklarınızı, arka planlarınızı sadece tek bir tık ile belirleyin!
 • WooCommerce / Sanal Pos: WooCommerce eklentisi ile internet sitenizi çevrimiçi mağazaya döndürebilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleri, kargo kontrolü, vergi ayarları ve daha birçoğunu rahatlıkla yönetebilirsiniz.
 • Mobil Cihazlara Uyum: Hazırlamış olduğumuz web sitelerinin tamamı %100 mobil cihazlara uyumludur! Akıllı telefonlar, tabletler vb. cihazlarda kolaylıkla kullanılabilir.
 • Güçlü Yönetim Panelleri: Kurmuş olduğumuz her WordPress, php, magento vb. tasarım kendine özel yönetim paneli ile birlikte tasarlanır. Bu paneller sayesinde sitenizde istediğiniz ve gerekli olan tüm alanlarına müdahale edebilir, değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hizmet Sonrası Destek: Kurulum yaptığımız siteler için 3-6-12 ay olmak üzere destek paketleri sunuyoruz. Bu süreler satın almış olduğunuz pakete göre değişiklik gösterebilir. Vermiş olduğumuz hizmetin ardından sizlere detaylı bir rapor sunuyoruz. Bu rapor yapılan tüm işlemlerin açıklamaları ve tüm hesapların kullanıcı adı ve şifrelerini kapsamaktadır.


Web Tasarım ve İnternet Sitesi Sürecimiz


İhtiyaçlarınızı Dinliyoruz

Web siteniz ile ilgili ön görüşmemizin ardından size ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan web sitesinin maliyeti ve yapacağımız işlemleri içeren web sitesi teklifimizi sunarız.

Web Site Tasarımınız

Önceden size sunduğumuz demo çalışmalar, sonrasında ise sizden aldığımız fikir, bilgi, resim ve belgeler ile yola çıkarak firmanıza özel olarak hazırlanmış tasarımın tarafınıza sunulduğu aşamadır.

Tasarım Revizeleri

Hazırlanan tasarım üzerindeki son değişikliklerin yapıldığı aşamadır. İnternet sitenizin temel sayfalarının tasarımının dışında kalan diğer alt sayfaların tasarımı bu aşamada yapılmaktadır.

Sonuç & Düzenleme

İnternet siteniz son aşamasına gelmiştir. Bu aşamada web sitenizde iletişim ve teklif formlarının oluşturulması, testlerin yapılması ve küçük düzenlemelerin yapılması yer almaktadır.
60+
Tamamlanmış Proje


90+
Memnun Müşteri


100+
Yeni Fikir


150+
Fincan Kahve
MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif ajans kapsamında verdiğimiz: web tasarım ve yazılım, mobil uygulama geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı yorumlar:


 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir site çalışmasını çok uygun maliyete gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir