Sosyal Medya Yönetimi

İşletmelerinizi İnternet üzerinde görünür hale getirin!

Hodri Medya Dijital ve Kreatif Ajans ile sosyal medyada yerinizi almak artık çok kolay! Sosyal medya yönetimi sayesinde sosyal medyada görünürlüğünüz artacak. Sosyal medya profillerinizin ve firma sayfalarınızın arama motorlarına en uygun yapıyı kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

Doğru sosyal medya ajansı ile etkin sosyal medya yönetimi, kurumsal kişiliğiniz ya da firmanızı rakipleriniz içerisinden fark edilmesini sağlayan büyük bir gösterge. Teknolojinin değişen ve her geçen gün gelişen yapısına ayak uydurmak sizin için prestij göstergesi anlamına gelmektedir.

Kurumsal sosyal medya yönetimi; Linkedin, Facebook, Instagram, Twitter vb. hesap yönetimlerinden oluşuyor. Bu sosyal medya platformlarında hedef kitlenize uygun içerik ve paylaşımlar oluşturacak sosyal medya uzmanlarımız sayesinde sosyal medyada profesyonel olarak temsil ediliyor olacaksınız. Bu sayede sosyal medyadaki profesyonel görünümünüzle marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Strateji Geliştirmesi

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olacak yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerinin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Yayınladığımız reklamlarla müşterilerimizin %100'ünde olumlu sonuç alınmıştır.Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için görsel ve yazınsal içerik yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.
Sosyal Medyada Nasıl Çalışıyoruz?


Strateji Geliştiriyoruz

Reklam Yönetimi

Hedef Kitle Yönetimi

Etkili İçerikler Oluşturulması

Performans Ölçümü & RaporlamasıKurumsal Sosyal Medya Yönetimi mi?

Hodri Medya grafik tasarım ekibinin, firmalarınız ve internet siteleriniz için hazırladığı Facebook zaman tüneli kapak ve profil resimleri, Twitter arka plan tasarımları, Google+ sayfa düzenlemelerinin yapılmasının ardından, yapılacak estetik paylaşımlarla muhteşem bir prestije sahibi olacaksınız.Neden Kurumsal Sosyal Medya Yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz Sosyal Medyada!

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları takipte ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Dijital medyada şirketinizi arayan insanlar var!

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada işletmenizden bahsediyorlar!

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadelere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Firmanız profesyonel sosyal medya yönetimini hakediyor!

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Hodri Medya, pazarlama hedeflerinize ve yeni müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hodri Medya’nın yeni işleri öncelikle bizim nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan öneri ve tavsiyelerle gelmektedir. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle yaptığımız işleri incelemenizde fayda var! Sosyal medya fiyatlarımız tamamen mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?
Fırından Taze Çıkanlar


Yorumlar

 1. Orhun Okuyan : Mart 25, 2018 at 5:19 pm

  Vizyon sahibi bir şirket olduğu yaptığım ilk görüşmede net bir biçimde anlaşılıyor. Çağı takip eden ve yeniliklere açık bir şirket arıyorsanız size tek bir şey söyleyebilirim şu an doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − Bir =