SEO – Arama Motorları Optimizasyonu

Hodri Medya SEO hizmeti ile işletmenizin Google’da ve diğer arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak ister misiniz?

Sizin için basit ve güvenli bir yol izliyoruz, sitenizin analizini yapıyor, hataları gideriyor ve sitenizi SEO ya en uygun hale getiriyoruz.

Sitenizin tasarımına harcadığınız zaman ve paranın boşa gitmesini istemezsiniz. Bir web sitesinin olmazsa olmazlarından biride SEO uyumudur. W3 validasyon hatalarını düzenliyoruz, sayfa hızı skorunuzu arttırıyoruz. Böylelikle siteniz arama motorlarında daha ön sıralara çıkıyor ve sizde müşteri potansiyelinizi arttırıyorsunuz.

SEO arama motorunun ücretsiz(reklamsız) sonuçlarında bir web sitesinin görünürlüğünü etkileme sürecidir. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha önce (veya daha üst sırada) yer alanlar, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır.

İşinizi Üst Seviyelere Taşıyın

Hodri Medya, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, Hodri Medya Dijital ve Kreatif ajans’ ın rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.

Sitenizin arama motorlarında ön sıralarda yer almasıyla birlikte marka kitle bağı, markaya duyulan güven, markanın prestiji artırılmış olacak ve  site içi trafik sayesinde görünürlük faaliyetleri hedefe ulaşacaktır.


Web site SEO analizi

Önce bir web sitesini analiz ederek eksikleri belirliyor ve SEO için yapılması gereken işlemler belirliyoruz. İnternet sitenizin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için bir adım adım plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi, satış ve potansiyel satışların daha fazla dönüşüme sahip olmasını sağlamaktır.


Sayfa içi & sayfa dışı optimizasyon

Sayfa içi ve sayfa dışı seo optimizasyonunun amacı, içeride ve dışarda anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motorları birer robottur! Bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeleri ararken bizde web sitenizi yukarı sıralara taşıyacak şekilde robotu eğitmek için çabalıyoruz.
Nasıl SEO yapıyoruz?

Bir arama ağı iyileştirme (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamanız önemlidir. Hodri Medya , arama motoru pazarlamacılığı için yoğun ve tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.


Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

Site İçi Optimizasyon

Site içi optimizasyonu, sitenizin konumunu iyileştirmek için internet sitenizde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

Link İnşaası

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

Raporlama ve Analiz

SEO incelemelerimiz içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internetteki güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur.
6x
Anahtar kelime bazlı sıralamada büyüme oranı


398%
Organik trafikte artış


1105%
Top 10 Sıralamasında büyüme


129%
Sayfada kalma süresinde artış


Sizin ve İşletmeniz İçin SEO Neden Gerekli?


Sıralama Önemi

Bu sene yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


Güçlü Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı Web aramalarını büyük bir arama motoru (Google, Yandex, Yahoo,...) ile gerçekleştiriyor.

Efektif Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar.


342 Milyar Arama sonucu

Ocak 2017'de 17.5 milyardan fazla arama, 342 milyar arama sonucuyla gerçekleştirildi

Ziyaretçi Ağı

Güçlü bir SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici tarafından anlaşılabilirlik

Tüketici algılamasında artış, Web sitelerinin bir arama motorunda daha yüksek sırada yer almasını sağlar


Hodri Medya;  dijital pazarlama alanındaki tüm hizmetlerimizde

Daha İyiye Ulaşmak İçin
Çok Çalışıyoruz!MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar:Yorumlar

 1. Sayfanız gerçekten rakiplerine HodriMeydan dercesine açılmış gibi. Değerli bilgilerinizden ötürü teşekkür ederim.

 2. SEO konusunda biraz bilgim vardı eklediğiniz makaleler sayesinde daha fazla bilgiye sahip oldum site tasarımı oldukça hoş ve zarif

 3. çok güzel emeğinize sağlık

 4. aykut özdemir : Mayıs 5, 2018 at 1:28 pm

  öncelikle başarılarınızın devamını dilerin. şuana kadar gördüğün en ikna edici seo hizmet sayfası. ilk seo çalışmamda sizden de teklif alacağım.

  iyi çalışmalar

  • Hodri Medya : Ekim 28, 2018 at 1:46 pm

   SEO , Web Tasarım ve diğer birçok hizmet alanımızda olan konuda size destek olmaktan mutluluk duyarız ve ilginiz için teşekkür ederiz Aykut Bey.

 5. hizmete sınır tanımayan bir firma öncelikle seo hakında bilgi edindim sayenizde başarılarınız devamını diliyorum.

 6. Arama motoru optimizasyonu günümüzde web sayfalarında kesinlik yapılması gereken düzenlemeleri kapsar. İnternet ortamında bulunmanın ve bu ortamdan yeni müşteri kitlelerine erişim sağlayabilmek reklam birimleri ile belirli bir maddi yük getirir.

  SEO çalışmaları neticesinde sitenize doğal arama sonuçlarından ücretsiz ziyaretçi akışı sağlandığı için ekonomik olarak çok fayda sağlar. Ayrıca siteniz doğal arama sonuçlarında üst sıralarda listelendiği için güzel bir prestij bırakır. SEO konusunda Hodri Ajans ile çalışabilirsiniz. Profesyonel olarak kurumsal seo danışmanlığı hizmeti sunuyorlar.

 7. Merhabalar.
  SEO hakkında çok fazla bir şey bildiğimi düşünmüyorum. Bu konuda ilerlemek istiyorum. İlk SEO çalışmamda size başvuracağım.

 8. gerçekten işinde başarılı tebrik ederim her işimde tek tercihim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir × 1 =