SEO – Arama Motorları Optimizasyonu

Hodri Medya SEO hizmeti ile işletmenizin Google’da ve diğer arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak ister misiniz?

Sizin için basit ve güvenli bir yol izliyoruz, sitenizin analizini yapıyor, hataları gideriyor ve sitenizi SEO ya en uygun hale getiriyoruz.

Sitenizin tasarımına harcadığınız zaman ve paranın boşa gitmesini istemezsiniz. Bir web sitesinin olmazsa olmazlarından biride SEO uyumudur. W3 validasyon hatalarını düzenliyoruz, sayfa hızı skorunuzu arttırıyoruz. Böylelikle siteniz arama motorlarında daha ön sıralara çıkıyor ve sizde müşteri potansiyelinizi arttırıyorsunuz.

SEO arama motorunun ücretsiz(reklamsız) sonuçlarında bir web sitesinin görünürlüğünü etkileme sürecidir. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha önce (veya daha üst sırada) yer alanlar, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır.

İşinizi Üst Seviyelere Taşıyın

Hodri Medya, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, Hodri Medya Dijital ve Kreatif ajans’ ın rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.

Sitenizin arama motorlarında ön sıralarda yer almasıyla birlikte marka kitle bağı, markaya duyulan güven, markanın prestiji artırılmış olacak ve  site içi trafik sayesinde görünürlük faaliyetleri hedefe ulaşacaktır.


Web site SEO analizi

Önce bir web sitesini analiz edirej eksikleri belirliyor ve SEO için yapılması gereken işlemler belirliyoruz. İnternet sitenizin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için bir adım adım plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi, satış ve potansiyel satışların daha fazla dönüşüme sahip olmasını sağlamaktır.


Sayfa içi & sayfa dışı optimizasyon

Sayfa içi ve sayfa dışı seo optimizasyonunun amacı, içeride ve dışarda anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motorları birer robottur! Bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeleri ararken bizde web sitenizi yukarı sıralara taşıyacak şekilde robotu eğitmek için çabalıyoruz.
Nasıl SEO yapıyoruz?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamanız önemlidir. Hodri Medya , arama motoru pazarlamacılığı için yoğun ve tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.


Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

Site İçi Optimizasyon

Site içi optimizasyonu, sitenizin konumunu iyileştirmek için internet sitenizde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

Link İnşaası

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

Raporlama ve Analiz

SEO incelemelerimiz içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internetteki güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur.
6x
Anahtar kelime bazlı sıralamada büyüme oranı


398%
Organik trafikte artış


1105%
Top 10 Sıralamasında büyüme


129%
Sayfada kalma süresinde artış


Sizin ve İşletmeniz İçin SEO Neden Gerekli?


Sıralama Önemi

Bu sene yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık % 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


Güçlü Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı Web aramalarını büyük bir arama motoru (Google, Yandex, Yahoo,...) ile gerçekleştiriyor.

Efektif Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar.


342 MilyarArama sonucu

Ocak 2017'de 17.5 milyardan fazla arama, 342 milyar arama sonucuyla gerçekleştirildi

Ziyaretçi Ağı

Güçlü bir SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici tarafındananlaşılabilirlik

Tüketici algılamasında artış, Web sitelerinin bir arama motorunda daha yüksek sırada yer almasını sağlar


MüşterilerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif ajans kapsamında verdiğimiz: web tasarım ve yazılım, mobil uygulama geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı yorumlar:


 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir site çalışmasını çok uygun maliyete gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?

Hodri Medya

Daha İyiye Ulaşmak İçin
Çok Çalışıyoruz!


Fırından Taze Çıkanlar:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir