Tahminedici İstatistik Danışmanlık Çalışmaları

Marka: Tahminedici İstatistik Danışmanlık

Proje İçerikleri: Web Tasarım, SEO, Grafik Tasarım

Tarih ve Yer: Ankara, 2015

Bu proje kapsamında bir Tahmin Edici istatistik analiz ve istatistik Danışmanlık hizmetleri için kurumsal web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetleri bunların arasında uyum olacak şekilde gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte firmanın SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiş ve marka talebi üzerine sadece facebook sosyal medya hesabı oluşturulmuştur. Sosyal hesap yönetimlerini firma kendisi gerçekleştirmesi için tüm alt yapı ve reklam yöneticisi hesapları hazırlanmıştır.

Markanın talebi doğrultusunda temel SEO kurulumu ve tercih ettikleri 3 anahtar kelime üzerine Google arama sonuçlarında birinci sırada çıkmaları sağlanmıştır. Talep edilen SEO ve içerik desteği süresince tarafımızca gerçekleştirildi.

Tüm bunların yanı sıra markaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı html-CSS-php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Tahminedici Web tasarım çalışması tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak yapılmıştır.