Özel Ortadoğu Hastanesi Çalışmaları

Marka: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi

Proje İçeriği: Marka ve Reklam Yönetimi, Dijital Pazarlama, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Web Yazılım ve Geliştirme, SEO ve SEM...

Tarih ve Yer:2015-2017, Ankara

Bu proje kapsamında Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi için 2015-2017 yılları arasında Marka ve reklam yönetimi gerçekleştirilmiştir. talepleri doğrultusunda 2 kez İnternet siteleri tasarlanmış, kurumsal kimlikleri, broşürleri, reklam görselleri, dergi ve gazete gibi yazılı basın ilanları, promosyon tasarımları, hastane içi lokal TV tanıtım tasarımları, açık hava reklam tasarımları(Roll-up, örümcek stand, araç giydirme, poster vb.) ve bunların arasında uyum olacak şekilde tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Ayrıca hastanede bulunan sağlık departmanlarına ilişkin birim bazlı reklam ve tanıtım çalışmaları hazırlanmıştır.

Facebook, instagram, twitter, linkedin, google my business, google+ sosyal medya hesapları oluşturulmuş ve 2017 yılı ilk çeyreğine kadar tüm görselleri ve paylaşımları hazırlanarak müşteri ilişkileri dahil olmak üzere yönetilmiştir. Sosyal Medya reklam yöneticisi hesapları hazırlanmış ve hastane ile belirlenen dijital reklam bütçesi firma sektörü için optimal sonuçlara göre kullanılmıştır.

Bununla birlikte firmanın SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiş ve müşteri ilişkileri yapılmıştır. Markanın talebi doğrultusunda temel SEO kurulumu ve tercih ettikleri anahtar kelimeler üzerine Google arama sonuçlarında birinci sırada ve rekabet ölçüsünde birçoğunda tercih ettikleri lokasyonda üst sıralarda çıkmaları sağlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları, sağlık köşesi yayınları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır.

Hodri Medya, Özel Ortadoğu Hastanesi için insan kaynakları yönetim paneli, içerik yönetim panelleri, kurum içi mesajlaşma sistemi, kurum içi otomasyon destek programları, karekod ile hasta memnuniyet anketi , online hasta hakları kayıt paneli, online kalite dökümasyon yönetim paneli gibi birçok yazılım php ortamda hazırlanmış olup, hasta randevu alma ve hasta tahlil sonuçları sorgulama sistemleri ile web sitesi arasında entegrasyon sağlanmıştır.

Ortadoguhastaneleri.com.tr internet Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Bu süreçte markaya özel kurumsal tanıtım videolarıda hazırlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini, sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir yan tarafta yer alan örneklerde yer alan çalışmalar ile firmaya sunulan hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.