İstatistik Analizleri Çalışmaları

Marka: İstatistik Analizleri istatistik analiz ve danışmanlık hizmetleri

Proje İçerikleri: Web Tasarım, SEO, Grafik Tasarım, Logo Tasarım

Tarih ve Yer: Ankara, 2019

Bu proje kapsamında bir istatistik analizleri ekibi tasarafından sağlanan istatistik analiz ve istatistik Danışmanlık hizmetleri için kurumsal web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı , logo tasarımı hizmetleri uyumlu olacak şekilde gerçekleştirilmiştir. Ayrıca istatistik analizleri markası için SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiş ve marka talebi üzerine sadece facebook sosyal medya hesabı oluşturulmuştur. Sosyal hesap yönetimlerini firma kendisi gerçekleştirmesi için tüm alt yapı ve reklam yöneticisi hesapları hazırlanmıştır.

Markanın talebi doğrultusunda temel SEO kurulumu ve tercih ettikleri 3 anahtar kelime üzerine Google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmaları için çalışmalar yürütülmeye başlanmıştır. Talep edilen SEO ve içerik yönetimi tarafımızca gerçekleştirildi.

Tüm bunların yanı sıra markaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı wordpress-php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. istatistikanalizleri Web tasarım çalışması tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak yapılmıştır.