Elmalı Bahçe Ankara Çalışmaları

Marka: Elmalı Bahçe

Proje İçerikleri: Marka ve Reklam Yönetimi

Tarih ve Yer: 2019 - ... Ankara

Elmalı Bahçe Ankara için tüm Marka ve Reklam Yönetimi paketi ile çalışılmaya başlamıştır. Bu kapsamda Kurumsal Web Tasarım, Kreatif Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO ve SEM, Sosyal Medya Reklamcılığı, Dijital Güvenlik, Web Yazılım ve Geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

En kapsamlı kreatif ve dijital reklam ajansı hizmeti olan marka ve reklam yönetimi hizmeti için 2019 yılında çalışmaya başlanmıştır. Marka geri dönüşlerinin hem dijital ortamda hemde reel ortamda artış göstermesi ve bazı alanlarda prestij odaklı çalışılması adına planlanmıştır. Marka Logo ve Kurumsal Kimlik çalışmalarında baştan sona yenilenmeye gidilmiş olup, “En mutlu günlerin mimarı” sloganı ile marka kalitesi arttırılması hedeflenmiştir. Web tasarım hizmetinden, tasarım hizmetlerine, sosyal medya çalışmalarından, reklam çalışmalarına yapılanlara ilişkin örnek çalışmaların görsellerini incelemeyi unutmayın!

Elmalı Bahçe Ankara markasının sosyal medya(/elmalibahceankara) ve internet sitesi(elmalibahce.com) aracılığıyla neler yaptığımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz!