Edebiyatist Dergisi Çalışmaları

Marka: Edebiyatist Yayınevi

Proje İçerikleri: E-ticaret, web tasarım, dijital güvenlik, web yazılım

Yer ve Tarih: istanbul, 2018

Bu çalışma kapsamında Edebiyatist Dergisi ve yayınevi için 2018 yılında firmanın talepleri doğrultusunda E-Ticaret İnternet siteleri tasarlanmış, E-ticaret ödeme – kargo – stok – kupon kodu vb. kurulumları gerçekleştirilmiştir. Bunların yanı sıra dijital güvenlik önlemleri, barındırma ve ssl sertifika kurulumu sağlanmış ve tüm site için hız optimizasyonu yapılarak teslim edilmiştir.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları, mevcut blog yayınları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı wordpress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca bütün site tasarımsal olarak bir bütünlük içerisinde olmasına dikkat edildi. Bununla birlikte firmanın Sayfa içi SEO çalışmaları yapılmıştır.

Hodri Medya, Edebiyatist Yayınevi için site için çeşitli web yazılım hizmetleri de sağlamıştır. Bunlardan bazıları; içerik yönetim panelleri, kapsamlı ürün yönetim panelleri, sürükle bırak ile sayfa tasarlama sistemi, banner-slider tasarlama paneli, Pop-up tasarım paneli, SEO düzenleme panelleri, Programlı olarak otomatik site ve veritabanı yedekleme yazılımı, siber güvenlik yazılımları, E-ticaret satış ve stok rapor paneli gibi birçok hizmet sağlamıştır.

edebiyatist.com internet Sitesi tamamiyle responsive(4k, masaüstü, laptop, mobil, tablet gibi çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır.