Viya Kids Club Anaokulu

Web Site Tasarımı

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında bir Viya Kids Club Anaokulu için İnternet siteleri, kurumsal kimlikleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Firma çalışanlarının kolaylıkla içeriklere müdahale edebilmesi ve yeni içerikler oluşturabilmesi adına içerik yönetim paneli hazırlanması gerçekleştirilmiştir.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı WordPress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Viyakids Club internet sitesi responsive (çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Viya Kids Club AnaokuluMüşteriHakkında
Yaşadığı topluma değer katan, toplumsal sorumluluk bilince ve değerlerine sahip, öğrendiği bilgiler arasında geçiş yapabilen çocuklar yetiştirmeyi amaçlayan kurum okul öncesi eğitimde: Kalitesi ile örnek gösterilen, güvenin ve huzurun sağlandığı kaliteli bir kurum olma vizyonuyla hareket etmektedir. Her daim beklentilerin karşılandığı ve beklentilerin daima üstünde, milli değerlerini benimsemiş ve kültürlerine sahip çıkan, proje odaklı, kendine güvenen, zengin bir hayal dünyasına sahip, sevecen, kendini ve etrafındakileri kabullenmiş çocuklar yetiştirmeyi temel hedefleri haline getirmektedirler.