Tahmin Edici İstatistik Danışmanlık

Web Site Tasarımı, SEO, Kreatif Grafik Tasarım

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında bir Tahmin Edici İstatistik Danışmanlık için İnternet siteleri, kurumsal kimlikleri ve bunların arasında uyum olacak şekilde tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte firmanın SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiş ve facebook sosyal medya hesabı oluşturulmuştur. Sosyal hesap yönetimlerini firma kendisi gerçekleştirmesi için tüm alt yapı ve reklam yöneticisi hesapları hazırlanmıştır.

Markanın talebi doğrultusunda temel SEO kurulumu ve tercih ettikleri 3 anahtar kelime üzerine Google arama sonuçlarında birinci sırada çıkmaları sağlanmıştır. Talep edilen SEO ve içerik desteği süresince tarafımızca gerçekleştirildi.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı html-php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Tahminedici.com Web Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Tahmin Edici İstatistik DanışmanlıkMüşteriHakkında
Freelance veri analisti olarak deneyim sahibi lisans, yüksek lisans ve doktara eğitim düzeylerinde bulunan kişilerden oluşan Tahmin Edici İstatistik Danışmanlık grubu aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde hizmetlerimizi interaktif ortamda da sizlere sunmak için ve istatistik pazarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yönelik olarak hazırlanacak olan bir sisteme duyulan ihtiyaç karşısında bu sitenin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 8 Yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en iyisini sunmayı hedeflemektedirler.