Shaiya Türkiye

Temel ve Anahtar Kelime Bazlı SEO

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında bir MMORPG oyunu olan Shaiya Türkiye için Temel ve anahtar kelime bazlı SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiştir.

İçerik çalışmaları SEO için optimal hale getirilmiş ve tüm sayfa içi SEO gereklilikleri oluşturulmuştur. Daha detaylı gözlem yapabilmek için oyuna ait internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz:

Shaiya TürkiyeMüşteriHakkındaShaiya oyuncuları Işık ve Karanlık güçleri arasında büyük bir savaşa sürükleyen çarpıcı, ücretsiz oynanabilen, fantezi bir çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur(MMORPG). Shaiya, büyük ve güçlü birlikler kurmak isteyen birçok oyuncuya solo ya da işbirliğine dayalı bir oyun deneyimi sunar. Bu ittifaklar oyundaki en zorlu canavarlarla mücadele edebilecek veya rakip ırk üzerinde tam ölçekli savaş yapabilecek durumdadır.

Oyuncular çeşitli zorlukların üstesinden geldikçe, Shaiya’da baskın bir güç haline gelmelerini sağlayacak yeni ekipman ve becerilerle ödüllendirileceklerdir.