Sakarya Veteriner – GençVet

Web Site Tasarımı, İçerik Yönetim Paneli, Online Randevu Paneli, Ürün Stok Takibi Modülü

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu projede Sakarya Veteriner – GençVet için İnternet sitelerinin, firmanın çözüm ortakları ve kurumsal kimlikleri ile uyumlu bir şekilde tasarlanması, firma çalışanlarının kolaylıkla içeriklere müdahale edebilmesi ve yeni içerikler oluşturabilmesi adına içerik yönetim paneli hazırlanması gerçekleştirilmiştir. Online randevuların alınabilmesi ve başvuruların yönlendirebilmeleri için özel yönetim paneli hazırlanmıştır. Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiştir.

Tüm yapı WordPress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Sakarya Veteriner – GençVet Web Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Sakarya Veteriner – GençVetMüşteriHakkında1 Ocak 2007 tarihinde Erender ismi ile hizmete giren klinik 2009 yılında kurulan ortaklık ile Pasteur ismini almıştır. 2012 yılında ortaklarından ayrılan firma GençVet ismi ile hizmete devam etmektedir.

Mesleki etik ve deontoloji kurallarına kayıtsız uyan bu ekibin, öncelikli inandığı değerler; ortak bir hayat sürdüğümüz can dostlarımızla ilgili sizleri doğru şekilde yönlendirmek, bilinçlendirmek, sağlıklarını ve canlarını emanet ettiğiniz dostlarımızı ve sizleri mutlu kılmaktır.

Veteriner Kliniği 2 veteriner hekim 1 Veteriner Teknikeri ve 3 yardımcı personel ile birlikte toplam 6 kişi hizmet vermektedir .