Phoenix Mecano Mazaka

Web Site Tasarımı, İçerik Yönetim Paneli, İş ilanları yönetim paneli ve Çoklu dil seçeneği

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında Phoenix Mecano Mazaka firması için İnternet sitelerinin, firmanın çözüm ortakları ve kurumsal kimlikleri ile uyumlu bir şekilde çift dil seçeneği ile tasarlanması, firma çalışanlarının kolaylıkla içeriklere müdahale edebilmesi ve yeni içerikler oluşturabilmesi adına içerik yönetim paneli hazırlanması gerçekleştirilmiştir.

Online iş ilanları yayınlanabilmesi ve başvuruların yönlendirebilmeleri için insan kaynaklarına özel yönetim paneli ve sayfası hazırlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı WordPress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Phoenix Mecano Mazaka Web Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır.

Phoenix Mecano MazakaMüşteriHakkındaPhoenix Mecano Mazaka 2004 yılında Ankara’da Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulmuştur.  Endüstriyel sektörde üreticilere yönelik ara mamul ürün tedarik etmeye başlamıştır.  2008 yılı itibari ile İsviçre menşeili Phoenix Mecano şirketi ile yapılan ortaklık antlaşması sonucu firma Phoenix Mecano Mazaka Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezi Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi olan firma 1000 metre kare kapalı alanda depo ve ofis olarak hizmet vermektedir. Ayrıca, şube olarak İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da da satış ofisi ile desteklemektedir.