Özel Ortadoğu Hastanesi

Web Site Tasarımı, Web Yazılım ve Geliştirme, SEO (Arama Motorları Optimizasyonu), Kreatif Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam ve Pazarlama

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi için 2015-2017 yılları arasında firmanın talepleri doğrultusunda 2 kez İnternet siteleri tasarlanmış, kurumsal kimlikleri, broşürleri, reklam görselleri, dergi ve gazete gibi yazılı basın ilanları, promosyon tasarımları, hastane içi lokal TV tanıtım tasarımları, açık hava reklam tasarımları(Roll-up, örümcek stand, araç giydirme, poster vb.) ve bunların arasında uyum olacak şekilde tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Ayrıca hastanede bulunan sağlık departmanlarına ilişkin birim bazlı reklam ve tanıtım çalışmaları hazırlanmıştır.

Facebook, instagram, twitter, linkedin, google my business, google+ sosyal medya hesapları oluşturulmuş ve 2017 yılı ilk çeyreğine kadar tüm görselleri ve paylaşımları hazırlanarak müşteri ilişkileri dahil olmak üzere yönetilmiştir. Sosyal Medya reklam yöneticisi hesapları hazırlanmış ve hastane ile belirlenen dijital reklam bütçesi firma sektörü için optimal sonuçlara göre kullanılmıştır.

Bununla birlikte firmanın SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiş ve müşteri ilişkileri yapılmıştır. Markanın talebi doğrultusunda temel SEO kurulumu ve tercih ettikleri anahtar kelimeler üzerine Google arama sonuçlarında birinci sırada ve rekabet ölçüsünde birçoğunda tercih ettikleri lokasyonda üst sıralarda çıkmaları sağlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları, sağlık köşesi yayınları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır.

Hodri Medya, Özel Ortadoğu Hastanesi için insan kaynakları yönetim paneli, içerik yönetim panelleri, kurum içi mesajlaşma sistemi, kurum içi otomasyon destek programları, karekod ile ulaşılabilen hasta memnuniyet anketi , online hasta hakları kayıt paneli, online kalite dökümasyon yönetim paneli gibi birçok yazılım php ortamda hazırlanmış olup, hasta randevu alma ve hasta tahlil sonuçları sorgulama sistemleri ile web sitesi arasında entegrasyon sağlanmıştır.

Ortadoguhastaneleri.com.tr internet Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Bu süreçte markaya özel kurumsal tanıtım videolarıda hazırlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini, sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir aşağıda yer alan örneklerde yer alan çalışmalar ile firmaya sunulan hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz:

Özel Ortadoğu HastanesiMüşteriHakkındaAnkara Özel Ortadoğu Hastanesi sektörlerinde, birbirinden değerli 4 ayrı grubun, 40 yıllık tecrübesini birleştirmesiyle; Sağlık evinden polikliniğe, poliklinikten tıp merkezine şeklinde gerçekleşen yolculuğumuzda son olarak Özel Ortadoğu Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Vizyonu: Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, her zaman tercih edilen öncü sağlık kuruluşu olmak.

Misyonu: Hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir, güler yüzlü, sağlıkta teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli hizmet sunmak.
Örnek Video Çalışmaları

Hodri Medya: 2015-2017 yılları arasında Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi’ nin çeşitli tanıtım faaliyetlerinde kullanılması amacıyla hazırladığı video çalışmalarının(logo tanıtım, internet sitesi tanıtım, slogan tanıtım, hastane tanıtım vb.) bazılarını bu videomuzda izleyebilirsiniz! Hodri Medya her türlü dijital ve kreatif ihtiyacınızı karşılamada yanınızda!