Kerkeli Pastane Ürünleri

Web Site Tasarımı, İçerik Yönetim Paneli, İş ilanları yönetim paneli

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında bir Liva Pastacılık iştiraki olan Kerkeli firması için İnternet sitelerinin, firmanın çözüm ortakları ve kurumsal kimlikleri ile uyumlu bir şekilde tasarlanması, firma çalışanlarının kolaylıkla içeriklere müdahale edebilmesi ve yeni içerikler oluşturabilmesi adına içerik yönetim paneli hazırlanması gerçekleştirilmiştir. Online iş ilanları yayınlanabilmesi ve başvuruların yönlendirebilmeleri için insan kaynaklarına özel yönetim paneli ve sayfası hazırlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı WordPress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Kerkeli Pastane Ürünleri Web Sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Kerkeli Pastane ÜrünleriMüşteriHakkında
Kerkeli Pastane Ürünleri Ankara’da Batı Sitesi Mahallesinde hizmet vermektedir.  Pastane ürünleri ve üretmekte olan firma Liva Pastaneleri’ nin iştirakidir.