Doç. Dr. Güçlü Kaan Beriat

Web Site Tasarımı (2 adet), Temel SEO, İçerik Yönetim Paneli

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu proje kapsamında Kulak, Burun, Boğaz Bölümü Doç Dr. Güçlü Kaan Beriat için bir kişisel tanıtım ve blog paylaşım olmak üzere İnternet siteleri tasarlanması gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte doktorumuzun Temel SEO çalışması yapılmış, tüm google ürünleri(Analytic, adsense, web master tools v.b.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiştir.

Tüm bunların yanı sıra Doktorumuza ait tüm hizmet alanları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı html-php-Wordpress sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. drkaanberiat.com  ve kulakburunbogaz.blog Web Siteleri tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için doktorumuzun internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz:

Doç. Dr. Güçlü Kaan Beriat   |   Kulak Burun Boğaz BlogMüşteriHakkındaDoçent Doktor Güçlü Kaan Beriat KBB Hekimi olarak 2004 yılından bu yana Ankara Bayındır Hastanesi, Medicana Int. Ankara Hastanesi, Özel Akay Hastanesi ve Özel Ortadoğu Hastanesi ‘nde çalışmıştır. İlgi alanlarımla ilgili olarak birçok yurtiçi ve yurtdışı cerrahi eğitim programlarına takılmıştır