Edebiyatist Yayınevi

E-Ticaret Kurulumu, Web Site Tasarımı, Web Yazılım ve Geliştirme, SEO (Arama Motorları Optimizasyonu), Güvenlik ve Yedekleme Yazılımları

Siteyi İncele


Proje Hakkında

Bu çalışma kapsamında Edebiyatist Dergisi ve yayınevi için yılında firmanın talepleri doğrultusunda E-Ticaret İnternet siteleri tasarlanmış, E-ticaret ödeme – kargo – stok – kupon kodu vb. kurulumları gerçekleştirilmiştir. Bunların yanı sıra barındırma ve ssl sertifika kurulumu sağlanmaktadır ve tüm site için hız optimizasyonu yapılarak teslim edilmiştir.

Tüm bunların yanı sıra firmaya ait tüm hizmet alanları, mevcut blog yayınları ve ürünlere ilişkin içerik yönetimi ve girişi gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı php sistemle SEO için hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca bütün site tasarımsal olarak bir bütünlük içerisinde olmasına dikkat edildi. Bununla birlikte firmanın Sayfa içi temel SEO çalışmaları yapılmıştır.

Hodri Medya, Edebiyatist Yayınevi için site için içerik yönetim panelleri, kapsamlı ürün yönetim panelleri, sürükle bırak ile sayfa tasarlama sistemi, banner-slider tasarlama paneli, Pop-up tasarım paneli, SEO düzenleme panelleri, Programlı olarak otomatik site ve veritabanı yedekleme yazılımı, siber güvenlik yazılımları, E-ticaret satış ve stok rapor paneli gibi birçok hizmet sağlamıştır.

edebiyatist.com internet Sitesi tamamiyle responsive(4k, masaüstü, laptop, mobil, tablet gibi çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilir aşağıda yer alan örnek görseller sayesinde firmaya sunulan hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz:

Edebiyatist Dergisi
MüşterimizHakkında2014 yılının sonlarına doğru Edebiyatist adıyla kalemlerini ellerine aldılar. Bir yandan insanlardan, yaşamdan ve hayallerden beslenerek hayatı daha anlaşılabilir ve daha güzel yaşanmasına olanak sağlamaya çalışırlarken öte yandan bu yolla hayallerini okurlarıyla paylaşmanın keyfini yaşamaya karar verdiler.

Edebiyatist Dergisi olarak öncelikle e- dergi, e-gazete, e- kitap unsurundan beslendiler. Sonrasında ise dokunabileceğiniz, elinize alabileceğiniz, kokusunu içinize çekebileceğiniz bir dergiyle içindekileri okurla paylaşmaya karar verdiler.

Geldikleri noktada Edebiyatist, Türkiye’deki en iyi üç edebiyat dergisinden biri olup her sayı yayımlanan dosya konularıyla literatür tarama bakımından üniversitelere kaynak olmaktadır. Birçok üniversitede paneller verip söyleşilere davet edilen Edebiyatist, yapılan son araştırmalara göre lise ve üniversite öğrencilerinin en çok okuduğu nitelikli edebiyat dergisidir.


Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
online free course
download karbonn firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=