AUS İnşaat Çalışmaları

Web Site Tasarımı(2 dil desteği), Web Geliştirme(Hız ve Güvenlik Optimizasyonu), SEO (Temel Arama Motorları Optimizasyonu), Kreatif Grafik Tasarım(Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı), Kurumsal Sosyal Medya Kurulumu

Siteyi İncele


Proje Hakkında | Hodri Medya

Bu proje kapsamında Hodri Medya Dijital ve Kreatif ajans; AUS İnşaat için Türkçe ve ingilizce olmak üzere çift dil desteğinde internet sitesi tasarımlarını, logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını bunların arasında uyum olacak şekilde gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte firmanın temel SEO çalışması yapılmıştır. Tüm google ürünleri(Google MyBusiness, Google Analytic, Google Adsense, Google Webmaster Tools vb.) kayıtları oluşturulup düzenlenmiştir.  Facebook, Linkedin, Google+  gibi sosyal medya hesapları kurulmuş ve sosyal hesap yönetimlerinin firma tarafından gerçekleştirmesi için tüm altyapı ve reklam yöneticisi hesapları hazırlanmıştır.

AUS İnşaat’ ın kurumsal mail hesabı kurulmuş, mail adresleri oluşturulmuş ve site içi formlar ile entegrasyon sağlanmıştır.

aus.com.tr internet sitesi tamamiyle responsive(Çeşitli ekran boyutlarına uyum sağlayabilen) olarak tasarlanmıştır. Firmaya ait tüm dijital içerik yönetimi ve girişi Hodri Medya tarafından gerçekleştirilmiş olup, tüm yapı html-php sistemle SEO için geliştirmeye hazır bir şekilde hazırlanmıştır. Bunların yanı sıra markaya özel bazı kurumsal tanıtım videoları da hazırlanmıştır. Daha detaylı gözlem yapabilmek için firmanın internet sitesini, sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilir aşağıda yer alan örneklerdeki çalışmalar ile firmaya sunulan hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz:

www.aus.com.trMüşteriHakkındaZamanında iş bitirme itibarı ile inşaat sektöründe başarılı olan iki güçlü ve dinamik kişinin bu ortak girişimi Türk ve Afgan dostluğu ışığında kurulmuştur. AUS İnşaat deneyimli personeli, uluslararası projelerde gerçekleştirdiği ile kendilerini güvenilir ve rekabetçi olarak kanıtlamıştır.

Vizyonu: Ulaştırma, altyapı, üstyapı, enerji, havaalanı vb. Alanlarda artan yaşam standartlarına katkıda bulunmak. Sürekli kârlılık kazanırken sürekli büyüyen bir kuruluş olarak ulus ve kendisi için katma değer yaratmak. Bunlarla birlikte sosyal ve toplumsal sorumluluk bilinciyle, çevre dostu olmak ve kusursuzluğa ulaşmak. Çağın teknolojik olanaklarından yararlanarak, endüstride model olarak hareket eden seçilmiş bir şirket olmak. Dünyada inşaat sektöründeki ön koşul olan: “dayanıklılık, kalite ve güvenilirliği” taşımak.

Misyonu: Tesadüfler sonucu başarı elde edilemez. En büyük şirketlerin gücünün kaçınılmaz kaynağı bilgi ve bilgilerin birikimidir. Şirketimiz bilgi birikimini ileri teknoloji ile harmanlar ve yüksek kaliteli işler yapar.Örnek Video Çalışmaları | Hodri Medya

Hodri Medya Kreatif & Dijital ajans olarak AUS İnşaat için yapılan logo tasarımı çalışmasının şık bir Logo Çıkış videosu ile tanıtımı yapılmıştır.