Mobil Uygulama Geliştirme

Kurumsal Mobil uygulama ve mobil yazılım çeşitliliğimizle Hodri Medya olarak tüm mobil platformlarda öndeyiz. Bir mobil yazılımı benzerlerinden ayıran en büyük özellik işlevselliktir. Yani işiniz için hazırlanacak mobil uygulama, geliştirme aşamasında yazılım basamakları ve ihtiyaçlar belirlenerek aktif şekilde kullanım için tasarlanmalıdır.
Mobil Hizmetlerimiz


Hodri Medya mobil uygulamaları ve yazılımları günümüzün en popüler cihazlar olan iPhone ve Android cihazların son sürümleri ile geliştirir. Mobil dünyadaki tüm yenilikleri projelerine yansıtarak, kurumunuz için en verimli mobil uygulama çözümlerini üretiyoruz.

IOS Uygulamaları

iPhone, iPad vb. için native uygulamalar geliştiririz. Mühendislerimiz güncel teknolojileri takip eder ve her yeni iOS sürümünü ve cihazları detaylıca inceleyerek geliştirdikleri uygulamaları güncel tutar.


Android Uygulamaları

Android telefonlar, tabletler vb. için uygulamalar geliştiriyoruz. Birçok farklı cihaz varyasyonları ile uyumlu uygulamalar üretebilmek için gelişmeleri sürekli takip ediyoruz.
Mobil Uygulamadan Beklentileriniz Neler?

Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken, uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması, işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini bekliyorlar. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen uygulama ve dolayısıyla artan kullanım rakamları, kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret ediyor.Kullanıcı dostu arayüz ve yönetim panelleri!

Hodri Medya kullanıcı dostu yazılımlarla geliştirdiği arayüz ve yönetim panelleriyle , uygulamaların yönetimi için kolaylık sağlar.

İster tüm sistemlerle entegre bir çözüm seçin, ister uygulamanın kendine ait paneli olmasını talep edin; Hodri Medya, tam da ihtiyacınıza göre bir mobil uygulama tasarlar buna göre mobil yazılımı geliştirir ve yayımlar. Ek çözümler ve uygulama içi özellikler de geliştirerek, yazılım aşamasından önce sizlere sunar. Kurum ve markalar için en etkili çözümü bulmayı amaç edinir.


MüşterilerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif ajans kapsamında verdiğimiz: web tasarım ve yazılım, mobil uygulama geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı yorumlar:


 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir site çalışmasını çok uygun maliyete gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize Bildirebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir