Kreatif Grafik Tasarım Hizmetleri

Hodri Medya Kreatif ekibimizle,  marka değerinizi artırmak ve markanıza değer katmak için kurumsal kimlik tasarımı (amblem-logo, kartvizit, antetli kağıt, tabelaya, web sitesin vb.) oluşturmaktayız. Ayrıca size ya da kurumunuza özel logo tasarımları, web siteniz, markanız için banner tasarımları, kurumsal firmalar ve ürünleri için katalog ve broşür tasarımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca web sitelerinizin ya da kurumsal firmanızın sosyal medya hesaplarının ihtiyaç duyduğu, sektöre, konuya ve kurumsal kimliğinize uygun paylaşımlar için grafiklerin hazırlanması hizmeti de vermekteyiz. Firmanızın reklam ve tanıtım hizmetleri, markalaşma ve markanızın değer kazanarak daha güçlü ve bilinir hale gelmesi bakımında önem arz etmektedir.Hodri Medya kreatif grafik tasarım hizmetleri:

Grafik tasarımda temel hedefimiz verilecek mesajın kullanılacak mecraya göre özel olarak tasarlanması ve mesajı en hızlı ve anlaşılır biçimde hedef kitleye ulaştırmasıdır.  Bu anlamda kullanılacak görsellerin ve metinlerin özenle hazırlanması gerekir. Bir bütün içinde yer, zaman, mecra ve yayın süresi dikkate alınarak hazırlanan grafikler markanızın değerini yükseltecek ve potansiyel müşterilerinizin geri dönüşünü arttıracaktır.Neler Yapıyoruz?

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Katalog-Broşür Tasarımı
 • Logo Tasarımı
 • Banner Tasarımı
 • Sosyal Medya Hesapları İçin Özel Grafik Tasarımlar
 • Dergi Tasarımı
 • Basın Reklam Çalışmaları
 • ve daha bir çoğuHodri Medya İçin Neler Önemli?


Kreatif ve Özgün Fikirler

Tasarımda farklılaşmak ve özgün çalışmalar ile rakiplerinizden bir adım önde olmak sandığınız kadar zor değil.Başarılı Markalar

Reklam ve internet dünyasının yıldızı olmak, müşterilerinizi profesyonelliğinizle büyülemek istiyorsanız grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmalısınız.Plan ve Program

Tüm grafik çalışmaları birer amaca hizmet eder. Yapacağımız çalışmalarda amacınızı ve potansiyelinizi iyi şekilde anlatması gerekir.Maliyet

Fiyatlarımız uygun! ama en uygun değil. Talep ve beklentilerinize göre fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.Neden Bizi Seçmelisiniz?

Grafik Tasarım çalışmalarına farklı bir boyut kazandıran ekibimiz proje öncesi firmanızı yakından tanıyarak amaç ve hedeflerinizi öğreniyor. Özgün çalışma mantığı ile her kuruluşa farklı hizmetler sunan kadromuz grafik tasarımlarında son trendleri takip ederek ve kullanarak sizleri hedef kitlelerinize en kısa ve etkili yoldan ulaştırıyor.

MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze ÇıkanlarYorumlar

 1. Kemal Kartar : Mart 25, 2018 at 2:24 pm

  Göze hoş gelen, müşterilerimize istediğimiz mesajı veren güzel bir çözümle işimizi hallettik. Teşekkür ederiz hodri medya.

 2. çok başarılı hizmetlet veriyorlar çalışmanızı tavsiye ederim

  • Hodri Medya : Ekim 28, 2018 at 1:48 pm

   Gerek grafik tasarım gerekse diğer hizmet sınıflarımızda sizleri memnun edebilmek bizim için başarı ölçüsü. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 19 =