Kreatif Grafik Tasarım

Beynimizin Sağ Tarafına Biraz Daha Fazla Yükleniyoruz.

Grafik tasarım hakkında nelere dikkat etmelisiniz?

Hani klasik bir tabir vardır: “İnsan ilişkilerinde ilk intiba çok önemlidir!” diye. Hatta “En önemlisi ilk 45 saniye” derler. Grafik tasarım içinde bu böyledir. Sosyal medyada insanlarımızın bir gönderiye maksimum dikkat süresi ortalama 4 saniyelere kadar düştü. Baskılı materyallerde ise ortalama 15 saniyelere kadar. Yani, hedef kitlenizi yaklaşık 4 ile 20 saniye gibi sürelerde dikkatini çekmelisiniz. Bunun ne kadar yaratıcı logo, kurumsal kimlik, grafik tasarım konseptleri, sosyal medya paylaşımları gerektirdiğini siz düşünün. Artık profesyonel marka hizmeti alan işletmeler ve şahıslar o kadar fazlalaştı ki herhangi bir tostçu markasında bile bir samsung markası klasında işlerle karşılabiliyorsunuz. Amacımız kesinlikle tostçuluk yapan işletmeyi küçümsemek değil rekabetin ne kadar büyüdüğünü ifade etmektir.

Ankara sokaklarına çıktığınızda özellikle orta gelir sınıfı ve üzerine hizmet veren işletmelerin toplandığı semtlerde anlatmak istediğimiz şey çok bariz şekilde görülmektedir. Bir Waffle markasının logosundan tabelasına ve reklam tasarımlarına kadar incelediğinizde şu hisse kapılabilirsiniz: “Bu kesinlikle herhangi bir yerel işletme olamaz, ancak Türkiye çapında hizmet veren büyük markalardan birinin şubesidir”. Bu sebeple Ankara grafik tasarım konusunda en gelişmiş şehirlerimizden biridir.

Kreatif grafik tasarım ekibi ile Hodri Medya sizlere hangi hizmetleri sağlamaktadır?

 • Logo Tasarımı (ister bir ürün isterse de işletme olsun tüm marka logo tasarımı ile ilgili hizmetleri kapsar )
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı (Markanızın logo ile kurumsal renkleri çerçevesinde tüm antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, bloknot tasarımı, cepli dosya tasarımı gibi hizmetlerin hepsini içerir)
 • Katalog Tasarımı (ürün katalog tasarımı, hizmet katalog tasarımı gibi kalemleri içerir)
 • Broşür Tasarımı (ürün tanıtım broşürü, hizmet tanıtım broşürü, organizasyon tanıtım ve davet broşürü gibi hizmet kalemlerini içerir)
 • Banner Tasarımı (internet sitelerine vereceğiniz reklamlar için banner tasarımları, pop-up tasarımlarım gibi hizmetleri içerir)
 • Sosyal Medya Tasarımı (Kapak tasarımı, profil görseli tasarımı, sosyal medya paylaşım tasarımı, konsept tasarımı gibi tüm hizmetleri içerir)
 • Basın Reklam Çalışmaları (Dergi reklamı tasarımı, gazete reklamı tasarımı, gazete dağıtımı için insert tasarımı ve benzer hizmetlerin tümünü kapsar )
 • Dış mekan reklam tasarımları (roll-up tasarımları, bayrak tasarımları, poster tasarımı, bilboard tasarımı, el ilanı tasarımı şeklindeki benzer hizmetlerin tümünü kapsar)
 • İç mekan reklam tasarımları (Poster tasarım, dönkart tasarım, ambalaj tasarım, pano tasarım, kanvas tablo tasarımı şeklindeki grafik tasarım hizmetlerinin tümünü içerir )
 • Promosyon ürün tasarımları (t-shirt tasarımı, kupa tasarımı, kitap ayracı tasarımı, karton çanta tasarımı, mousepad tasarımı, otomobil kokusu tasarımı ve benzer hizmetlerin tümünü kapsar)
 • Dergi Tasarımı (Dönemsel yayınların tasarımı, dizgisi ve fotoğraf efekt çalışmaları gibi hizmetlerin tümünü içerir)
 • ve daha bu yazıyı yazarken aklımıza gelmeyen grafik tasarım hizmetlerinin birçoğu…

Hodri Medya, grafik tasarım hizmeti sağlarken nelere dikkat ediyor?

Yaratıcı, sade, özgün fikirler çıkarmak tabiki birinci önceliğimiz. Sonrasında ise sayfamızın başında bahsettiğimiz o 4 ile 20 saniye arasındaki süreyi en iyi değerlendirecek şekilde dikkat çekicilik! Tüm grafik tasarım çalışmaları birer amaca hizmet eder. Yapacağımız çalışmalarında, amacınız ile potansiyelinizi iyi şekilde anlatması gerekir.

Grafik Tasarım için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Grafik Tasarım çalışmalarına farklı boyut kazandıran ekibimiz proje öncesi firmanızı yakından tanıyarak amaç ve hedeflerinizi öğreniyor. Özgün çalışma mantığı ile her işletme ve şahıs için farklı hizmetler sunan kadromuz grafik tasarım ve dijital pazarlama konusunda son trendleri takip ederek ve kullanarak sizleri hedef kitlelerinize en kısa ve etkili yoldan ulaştırmak için çaba sarf ediyor.

Ankara grafik tasarım konusunda çok ilermiş bir şehir! Rekabetin büyük olduğu şehirlerde pişerek tüm Türkiye için hizmet sağlıyoruz. Ankara grafik tasarım firmaları, bu sebeple bulunduğunuz şehre göre daha uygun fiyatlara grafik tasarım hizmeti sağlayabilir.

Yukarıda yazılanların yanı sıra grafik tasarım fiyatı bizde ne pahalı ne ucuz. Fakat ucuza daha yakın. Yani ne kazıklanacaksınız ne de “ucuz etin yahnisi yavan olur” gibi durumlar içerisine düşmeyeceksiniz. Unutmayın hizmette fiyatı belirleyen hedeflerinizin büyüklüğüdür. Bunun yanında sizin bütçenizide düşünüyoruz tabii ki.