Hodri Medya Kim ve İşleyişi Nasıl?

Bizim hakkımızda ve bizimle nasıl çalışabileceğiniz konusunda hiç bir soru işaretiniz kalmayacak.

Biz Varya Biz…

Hodri Medya olarak sektör tecrübemiz 5 yıldan birazcık fazla. Abartı rakamlarla yalan yok. Marka olarak hizmetlerimizi sizlere sunmamız ise sadece bir kaç yıl. 2013 yılından günümüze bütünleşik pazarlama ve marka iletişimi konusunda yaratıcı çözümler bulup her yerde iletişimin adresi vizyonumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Hodri Medya Dijital ve Kreatif Reklam ajansı alternatif anlayışları kendi kazanında pişirir. Marka ve markalaşma stratejilerini “her yerde, her zaman iletişim” anlayışı ile destekler, biçimlendirir. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı, tek çatı altında planlar, tasarlar ve hayata geçirir. Ankara web tasarım , Ankara grafik tasasrım ve dijital pazarlama olarak başladığımız yolculuğumuzu yurt dışı projelere kadar devam ettirdik. Önemli olan ise durmadık, devam ediyoruz.

 

Görevimiz yarın duyacağınız ihtiyacı, bugünden bilmektir. Yaratıcılık, dinamizm, ve yenilikler; başarımızın anahtarlarıdır. Hodri Medya ekibi, önümüzdeki yıllarda insan ve makinaları bekleyen zorlukları şimdiden düşünmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor, bu ihtiyaçları karşılamak için fikirler geliştiriyoruz. Çok uluslu ve lokal müşterilerimiz ile yürütülen projelerin yanı sıra iş ortaklarımızdan kazandığımız 5 yıllık deneyimimiz sayesinde bir çok hizmeti size sunuyoruz. Marka iletişiminizi 360 derece pazarlama yaklaşımı ile planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz!

 

Hizmetlerimiz

Kreatif ve Dijital Reklam Ajansı olarak müşterilerimize dijital ve klasik pazarlama ihtiyaçları için bir çok alanda hizmet sunmakrayız. Bunlardan bazıları:

 • Web Tasarım ve E-ticaret
 • Grafik Tasarım
 • SEO ve SEM hizmetleri
 • Web Yazılım
 • Dijital Güvenlik Danışmanlığı
 • Dijital Pazarlama
 • Marka ve Reklam Yönetimi
 • Dijital Dönüşüm

 

Tüm Hizmetlerimiz

 

Samimi Bir itiraf: Şunun içinde özür dilememiz gerek: sitemizde bir çok ankara web tasarım , ankara grafik tasarım , ankara sosyal medya yönetimi, ankara dijital ajans, ankara kreatif ajans gibi ifadeleri geçirmeye çalışıyoruz ki arama motorlarının robotları bulunduğumuz lokasyonda biraz daha fazla markanın bize ulaşabilmesini sağlasın. SEO hizmeti veriyor ve kalemimize güveniyoruz dedikten sonra bunu kendi sitemize uygulamamız çokta normal olmaz ama değil mi?

 

Hodri Medya ile Nasıl Çalışabilirsiniz?

İhtiyacınız sadece bir web tasarım olabilir ya da sadece bir kurumsal kimlik çalışması... Bu çalışma şeklinde sadece internet sitemizden bize bir form bırakmanız bile yeterli. İletişim sayfamızdan ihtiyaçlarınıza uygun formu doldurmanız ön çalışma yapmamız ve onaylamanız durumunda iş başı yapmamıza yetecektir. Uzun toplantılara, yollarda geçecek mesailere hiç gerek yok. Tabiki bu demek değil ki bizi arayamaz veya ziyaret edemezsiniz.

Herşeyi yaptınız! Ancak ister dijital alanda ister basılı alanda eksikleriniz kaldı. Örneğin: Markanızı, sloganınızı buldunuz, logo çalışması ve kurumsal kimlik çalışması hazır. Fakat dijitalde web tasarım, SEO, SEM, dijital güvenlik gibi hizmetlere ihtiyacınız olduğunu belirlediniz. Toplu olarak ihtiyaçlarınızı iletişim sayfamızdaki form ile , telefon veya ziyaret yöntemleri ile bize iletebilirsiniz.

Elinizde fikirden başka hiç bişey yok veya birkaç küçük parçayı hallettiniz. İsmi buldunuz, markanızı aldınız işletmeniz için gerekli demirbaşları aldınız veya biraz daha fazla/az kısmını hallettiniz fakat tıkandınız. Belki de yapılması gerekenleri planladınız ama hiç biriyle uğraşmak istemiyorsunuz. Örneğin: Kafe ve Hızlı Yiyecek konseptinde bir işletme açmayı düşündünüz. Adını Hodri Cafe olarak belirlediniz. Yerinizi de tuttunuz ve gerekli kayıtları gerekli kurumlara yaptırdınız. Fakat demirbaş alımınız, iç mimari ile çalışmalarınız esnasında yapılacak o kadar çok şey var ki! Baskılı gıda üretimleriniz(baskılı tuz-kırmızı biber gibi baharatlarınız, baskılı ketcap-mayonez gibi soslarınız vb.), açılış organizasyonunuz, web tasarımınız, sosyal medya hesaplarınız, online haritalara kayıtlarınız, logonuz , sloganınız, konseptinize uygun promosyon ürünleriniz, servis kağıtlarınız, el ilanlarınız, Totem tabelanız, menüleriniz, iç ve dış mekan baskılı ilanlarınız ve daha birçoğu... Hiç gözünüzde büyütmenize gerek yok! Geliyoruz, incelemelerimizi yapıyoruz, ihtiyaçlarınızı beklentilerinizi ve hedeflerinizi dinliyoruz, bütün bilgilerinizi çalışıyor ve projenizi belirliyoruz. Onayınızla birlikte hemen çalışmaya başlıyoruz.

Markanızı ve işletmeniz istediğiniz noktada, daha fazlasını veya azını beklemiyorsunuz; Fakat yenilikler yolda! Örneğin hastanenizde yeni bir sağlık hizmetine başlıyorsunuz, ürettiğiniz ürünün yenisi çıkıyor veya bambaşka bir ürününüz müşteri ile buluşacak, yeni bir organizasyonunuz(konser, imza günü vb.) var, bir yardım kampanyası başlatıyorsunuz veya bir sosyal sorumluluk projesini duyurmak istiyorsunuz. Kampanyanızın başından sonuna her sürecini Hodri Medya ile yürütebilirsiniz!

 

Not: Hodri Medya Ankara üzerinde bulunuyor fakat hizmet alanı sadece Ankara değil. Çünkü dijitalleşen dünyada lokasyona bağlılık yoktur!

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 • Anahtar Teslim Peşin
 • Aylık Hizmete Aylık Ödeme (Sözleşmeli Ajans)
 • Kredi Kartı

Bu seçenekler var demek size elimizden geldiğince yardımcı olmayacağız demek değildir.

Bu kavram tamamen alacağınız hizmet veya hizmetlere göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin bazı kısa vadeli hizmetler anahtar teslim için çok daha uygundur, bazı uzun vadeli hizmetler ise aylık ödemeye çok daha uygundur.