Hakkımızda


Hakkımızda


Hodri Medya 2017 yılında hayata geçirilmiş Kreatif ve Dijital Reklam Ajansıdır. Siz değerli müşterilerimize sadece web sitesi yazılımı yapmak ve tasarlamak dışında SEO, grafik tasarım, mobil uygulama geliştirme, dijital güvenlik danışmanlığı, sosyal medya yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

2011 yılından günümüze bütünleşik pazarlama ve marka iletişimi konusunda yaratıcı çözümler bulup her yerde iletişimin adresi vizyonumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Hodri Medya alternatif anlayışları kendi potasında eritir. Marka ve markalaşma stratejilerini “her yerde iletişim” anlayışı ile destekler, biçimlendirir. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı, tek çatı altında planlar, tasarlar ve hayata geçirir.

Görevimiz yarın duyacağınız ihtiyacı, bugünden bilmektir. Yaratıcılık, dinamizm, ve yenilikler; başarımızın anahtarlarıdır. Hodri Medya ekibi, önümüzdeki yıllarda insan ve makinaları bekleyen zorlukları şimdiden düşünmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor, bu ihtiyaçları karşılamak için fikirler geliştiriyoruz.

Çok uluslu ve lokal müşterilerimiz ile yürütülen projelerin yanı sıra iş ortaklarımızdan kazandığımız 5 yıllık deneyimimiz sayesinde dünyayı size sunuyoruz. Marka iletişiminizi 360° pazarlama yaklaşımı ile planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz!

Biz Kreatif ve Dijital Reklam ajansı olmanın yanı sıra tarafsız bir teknoloji haber portalıyız.