Reklamdan çok daha fazlası

Yerel pazarlama, başarılı, kapsamlı İnternet pazarlama stratejisinin hayati bir unsurudur. Birden fazla lokasyona sahip işletmeler veya yerel müşterileri arayan şirketler için SEO’ya geleneksel bir yaklaşım yeterli olmayacaktır; Aslında, hedeflenen bir yerel kitleye pazarlama yapmak, kendi benzersiz stratejiler setini gerektirir. Doğru şekilde yapıldığı zaman, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalarını geliştirmelerine, topluluklarıyla olumlu bir şekilde etkileşime girmelerine, müşteri sadakati artırmalarına ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etmelerine olanak tanır.
Reklam Alanlarımız

Dijital Pazarlama

Yazılı Basın Reklamları

E-Mail Marketing

SMS Pazarlama


Pazarlama Servislerimiz


İnternet İletişimi, Planlama ve Satın Alma

Sadece internette değil tüm medyada hem satış, hem imaj odaklı nasıl yer almanız gerektiğini en iyi bilen görsel ve yazılı basın planlamacı, yaratıcı reklam ajansı iş ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

İnternette reklam verenlerin kullandığı bir çok çalışmaya öncü olan, içerik geliştiren, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen portallarına uzun yıllar danışmanlık yapan, geliştirdiği içerik ve modellerle ödül alan,  interneti en önemli satış ve iletişim kanalı haline getiren bilgi birikimi ile Hodri Medya hizmetinizdedir. Müşterisini tanıyan, ihtiyaçlarını belirleyen, mecralar ile güçlü ilişkileri olan ve global ortaklığın getirmiş olduğu bilgi birikimini pazara entegre eden yapımızla “en iyi” olma yolunda hızla ilerleyen bir çözüm ortağıyız.Hodri Medya Nasıl Bir Yol İzliyor ?

Marka değerlerimiz ışığında müşterilerimiz ile tüketicileri arasında oluşturmuş olduğumuz kampanya stratejimiz ile köprüler kuruyoruz. Değişime kolay adapte olan ve yön veren yapımızla çağın gereksinimlerine uyup iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümleri sunmak kaidesi ile güçlü markalar yaratmalarına yardımcı olarak sürdürülebilir ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Geleneksel mecra planlaması, satın alması (Görsel, Yazılı Basın, Dijital) ve yeni mecra uygulamaları, sponsorluklar, event marketing, entegrasyon ve gerilla pazarlamaya kadar her alanda medya ve bütünleşik iletişim hizmeti vermekteyiz. Stratejik ortaklığımız kapsamında her geçen gün sizin işinizi büyütmek ve markalarınız ile tüketiciler arasında güçlü ve tutkulu bir bağ kurarken sürekli ek değer yaratarak, değişen iletişim dünyası ve pazar dinamiklerine en uygun çözümleri üretmek ana hedefimizdir.Türkiye’nin En Popüler Web Sitelerinde Olmak İstemez misiniz ?

Servislerimizin en temel taşı olan satın alma tercübemizle iş ortaklarımıza günümüzün yüksek rekabet ortamında en avantajlı birim maliyetleri sunarak onları rekabetten bir adım öne geçirmeyi hedefliyoruz. Ajans portföyümüzün bize sağladığı güç ve mecralarla süregelen güçlü ilişklerimiz sayesinde etkin bütçe yönetimini sağlayacak en verimli çözümleri iş ortaklarımıza sunmak birincil sorumluluğumuz.

Türkiye’nin en geniş networkünde kampanyanıza özel kitle ve kategori seçimi, coğrafi hedefleme, VAST Entegrasyonu, CRM desteği, HTML5 Rich Media Creative desteği, kötü kelime filtresi, Dinamik & Statik Re-Targeting, FCAP (Frequency Capping). 6000’den fazla websitesinde günde 15 milyondan fazla tekil kullanıcıya erişim imkanı.E-mail Marketing

İletişim kampanyalarınıza uygun aktif kullanıcılara, e-bülten, haber, güncellemeler, indirim, promosyonlar ve benzeri birçok bilgiyi email marketing ile ulaştırabilirsiniz. Belirli bir ilgi alanına sahip kullanıcılara sadece sizin kampanyanız ile ilgi  email gönderimi mümkündür. Hodri Medya sayesinde doğru hedef kitleye, doğru zamanda doğru mesajı verip  hedefinize ulaşabilirsiniz. E-mail marketing titizlikle yönetildiğinde, müşteri bağlılığına ve satışa oldukça olumlu etkileri olan, çözüm odaklı çok hızlı ve ekonomik doğrudan pazarlama yöntemidir.

SMS Marketing (Mobil Pazarlama – Kısa Mesaj)

Mobil Pazarlama aracılığıyla iletişim kampanyanıza uygun mobil kanallar üzerinden hedef kitlenize erişmeyi hedefleyen, zaman açısından istenilen şekilde ulaşılmasını sağlayan, geleneksel pazarlama kanallarına entegre ek bir uygulama aracıdır.
Hodri Medya sayesinde, Mobil Pazarlama marka ve müşteri arasında yeni ve samimi bir iletişim kanalı iken, kurumlar için mobilitenin gücünü kullanarak pazarlama iletişimi çözümlerine artı değer katabilirsiniz.
6000+
Web Sitede Yayınlanma İmkanı


398%
Organik Trafik Artışı


15Milyon
Günlük Tekil Kullanıcıya Erişim


129%
Ziyaret Periyodunda Artış
MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar :Yorumlar

 1. Merhaba, google adwords reklamları üzerine çalışma yapıyor musunuz? İyi çalışmalar.

  • Hodri Medya : Mart 29, 2018 at 2:27 pm

   Merhaba Filiz Hanım,

   Tabi ki Google adwords üzerine çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca diğer tüm Dijital medya reklamları üzerinde de çalışıyoruz. Gerekli gördüğünüz konular ile ilgili arkadaşlarım size bilgilendirme maili atacaklar. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Serkan Kılıç : Mart 26, 2018 at 11:40 am

  Seo çalışmaları ve web tasarım hizmetinden sonra bundan sonraki süreçte dijital anlamda Hodri Medyayla çalışmaya karar verdim. Bize gösterdiğiniz desteklerden ötürü çok teşekkürler

  • Hodri Medya : Mart 29, 2018 at 2:28 pm

   Esas biz teşekkür ederiz Serkan Bey. Diğer tüm hizmetlerimiz ile gelecek projelerde de birlikte başarıya ulaşmak dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir