Dijital Güvenlik Danışmanlığı

Hodri Medya, gelişen teknoloji ve yaygınlaşan internet kullanımı ile birlikte güçlü bir silah haline gelen siber saldırılara karşı kurum ve kuruluşlara ihtiyaç duydukları konularda destek vermektedir. Kurumlara yönelik saldırıları ve güvenlik ihtiyaçlarını tespit ederek siber güvenlik konusunda doğru alana yatırım yapmalarını sağlamaktayız.Dijital Güvenlik Danışmanlığı SürecimizGüvenlik Testi

Yapılan görüşmeler sonucu verilecek olan danışmanlık hizmetinin genel çerçevesi ile çizilerek Hodri Medya danışman kadrosu tarafından kurumun envanteri, internet ortamındaki varlığının haritası çıkartılır ve bir sızma testi yapılır. Bu test sonuçları kurumun siber güvenlik risk haritasının çıkartılmasını ve yapılması gereken güvenlik yatırımlarının en doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu sayede kurum kendisine karşı yapılabilecek siber saldırılara karşı doğrudan önlem alabilmekte ve geri dönüşü zayıf harcamaların kurum bütçesini olumsuz yönde etkilemesini önleyebilmektedir.


Exploits / Vulnerabilities: Kodlama ve sistem zayıflıkları çözümü (örn. Bug research, SQL injection vulnerabilities, Open SSL vb.)

Kriptografi: Kriptografi ve tüm şifreleme teknikleri (örn. md5, md4, rc4, HD2, Samoa, HASH oluşturma, SeCNOT vb.)

Sunucu Domain Güvenlik Önlemleri: Sunucu ve domaine yönelik tehdit ve güvenlik önlemleri alınması
Mail Güvenlik Açıkları: Fakes, Cripters, Proxy web browser, web mail, exchange, C2 anonim tespiti, brute force vb. tüm yöntemlerle mail güvenlik açıklarının kapatılması.

Web Güvenlik Açıkları: Domain, Host ve Web Server güvenlik açıkları kapatılması

Gizlilik ve Güvenlik Adına Öneriler ve Çözümler: Kişisel AV, AntiSPY, Firewall/Spayware, Virüs


Hodri Medya Dijital Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri ile müşterilerimize güvenilirlik, duyarlılık, dürüstlük, çözüm odaklı yaklaşım ve ürün bağımsız değerlendirme kapsamında hizmet sunuyoruz.
MüştelerimizNeler Söylüyor?


Dijital ve Kreatif reklam ajansı kapsamında verdiğimiz: web tasarım, web yazılım ve geliştirme, medya satın alımları, strateji geliştirme, SEO, Grafik tasarım, Sosyal Medya yönetimi, Dijital pazarlama ve daha birçok çeşitte sunduğumuz hizmetlerimize gelen bazı müşteri yorumları:


 • Hodri Medya ile sadece web tasarım üzerine çalışmaya başladık. Fakat bize sağladıkları destek ile logo, kurumsal kimlik tasarımlarımız diğer tüm baskılı işlerimiz ve dijitalde tam bir kurumsal görünüme sahip olmamızı sağlayacak ne varsa tüm çalışmalarımızda artık birlikte çalışıyoruz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tayfun Sezgin
  Tayfun Sezgin
  AUS İnşaat A.Ş.
 • Rengarenk, zarif ve kendimizin kontrol edeceği bir web tasarım çalışmasını çok uygun fiyat ile gerçekleştirdikleri için açılış sürecimizde bize destek olan Hodri Medya ekibine çok teşekkür ederiz.

  Seçil Odabaş
  Seçil Odabaş
  Viya Kids Club
 • Çevremdeki arkadaşlarım ve bana yapılan bir çok çalışmadan sonra, böyle iyi bir iş çıkacağını tahmin etmiyordum. Ama iki internet sitemde çok şık ve sade olmasının yanı sıra blog sitemde rahatlıkla paylaşımlarımı gerçekleştirebiliyorum. Emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Dijital ve kreatif ajans anlamında başarılarının devamını umarım.

  Güçlü Kaan Beriat
  Güçlü Kaan Beriat
  Kulak-Burun-Boğaz Doç. Dr.
 • Hodri Medya işlerinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekipten oluşuyor. Websitemi bu firmaya yaptırırken aslında ne kadar kaliteli bir websitesi olduklarını da görme şansı yakaladım. Gönül ferahlığı içinde tercih edebilirsiniz.

  Nurullah Öktem
  Nurullah Öktem
  Dil Seti


TalepleriniziBize İletebilirsiniz!


Adınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz*

Web Siteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hangi hizmetimiz ile ilgileniyorsunuz?Fırından Taze Çıkanlar:Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 17 =