Sağlıkçılara Özel Web Tasarım Kampanyası

Bir çok kez sağlığımızı emanet ettiğimiz sağlıkçılarımıza özel web tasarım kampanyası! Üstelik Doktor, Psikolog, Tıp Merkezi, Özel Muayenehane, Ortodontist, Diş Hekimi gibi tüm ünvan ve kuruluşlarımız için kampanyamız geçerlidir!

Sağlıkçılara Özel Web Tasarım Kampanyası mı?

Bu kampanyanın içeriği nedir?

 • Kurumsal E-Posta Kurulumu
 • Web Tasarım Hız Optimizasyonu
 • Web Tasarım: 10 Sayfaya kadar! (Genellikle tercih edilenler: Anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, blog, iletişim.)
 • Responsive (Mobil, tablet, laptop, hd vb. ekranlara uyumlu) Tasarım
 • Yönetim Paneli: Sitenizi ve içeriklerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz!

Fiyat mı?

Kampanyamız sona ermeden önce yapacağınız web tasarım hizmeti satın alımınız için size 2 teklif hazırladık! 

Ancak elinizi çabuk tutun!

Sadece sınırlı sayıda

Teklif 1:

Kampanya içeriğinde alacağınız web tasarım hizmeti sadece 750₺

Şimdi Satın Al!

Teklif 2:

Kampanya içeriğine ek olarak sayfa içi SEO hizmetide dahil olarak alacağınız web tasarım hizmeti sadece 1000₺

Şimdi Satın Al!

 

 

Son Yorumlar

 • Cemal
  7 Ekim 2019 - 00:50 · Cevapla

  Merhaba web tasarım , seo, grafik tasarım hizmetleri için fiyatlarınız çok uygun daha önce sizden aldığım web tasarım seo ve grafik tasarım hizmetlerimden çok memnun kaldım ve herkese önerdim. İşini ciddiyetle yapan her konuda donanımlı bir ekibe sahip oluşunuz bir kere daha hodrimedya farkı dedirtti.

 • Ümit
  7 Ekim 2019 - 00:43 · Cevapla

  E-ticaret alanında yeni bir iş kuracağım kampanyaniza denk geldim ve iletişime geçtim ekibiniz beni çok detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Daha önce sizden hizmet alan firmaların yorumunu ve portföyünüzüde inceleyince kararım netleşti.

 • Oğuz
  7 Ekim 2019 - 00:39 · Cevapla

  Merhaba işletmemin henüz bir web sitesi yok. Kampanyanizi inceleyip siteniz sayesinde bilgi sahibi olduktan sonra hodrimedyada karar verdim.

 • Abidin
  7 Ekim 2019 - 00:36 · Cevapla

  E ticaret yapmak istiyorum bir çok yerden teklif aldım hem kalite hem fiyat açısından hodrimedya makul geldi en kisa zamanda iletişime geçeceğim.

 • Selen
  5 Ekim 2019 - 20:17 · Cevapla

  Alanım konusunda 10 a yakın örnek sunarak bunlar üzerinden özgün bir tasarım çıkarttılar. Web sitesi yaptırma konusunda bu kadar soru işaretim varken çok içime sindi. Açıkcası bu fiyata çok baştan savma bir iş çıkacağından korktum ama boşa endişe etmişim. Diğer diş hakimi meslektaşımı web sitesi yaptırmak üzere size yönlendireceğim. Elinize sağlık.

  • Doç. Dr. Meltem G.
   12 Ekim 2019 - 16:22 · Cevapla

   Kesinlikle katılıyorum. Bende ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı düşünmüştüm. Bi ton meslektaşımın web sitesi yaptırma konusunda dili yandı. Sonuçta kaygılarım boşa çıktı. Emeğinize sağlık

 • KBB Kaan S.
  5 Ekim 2019 - 17:11 · Cevapla

  Web tasarımı ihtiyacımı bu kadar hızlı kaliteli ve ucuz çözdüğünüz için teşekkür ederim. google da sıralama alma konusunda da sizinle çalışacağım. Süreç konusunda sürekli bilgilendirme konusunda hassasiyetiniz süperdi

 • Mete C.
  4 Ekim 2019 - 00:46 · Cevapla

  Merhaba kbb doktoruyum ve web tasarım hizmeti almak istiyorum. Diğer aldığım fiyatlara göre verdiğiniz fiyatlar çok uygun ayrıca sitenizde web tasarım çalışmalarınızı da inceledim ve çok beğendim. Sizinle çalışmak istiyorum ancak web sitesi yapımını ne kadar sürede tamamlıyorsunuz? Web tasarım süresince değişiklikler talep edebilir miyim?

  • Hodri Medya
   4 Ekim 2019 - 00:53 · Cevapla

   Mete Bey Merhaba, Bir web tasarım çalışmamızı içerik yükünüze göre yaklaşık 3 ile 10 gün arasında teslim ediyoruz. Tabii ki siteniz yayınlama aşamasındayken sizden onay almadan ve revize taleplerinizi gerçekleştirmeden web sitenizi yayınlamıyoruz. Yorumunuz için teşekkür ederiz. Biran önce web tasarım kampanyası yayınımızı güncelleyerek bu bilgileri de ekleyeceğiz. Bizde memnuniyetle sizlerle çalışmak isteriz. İyi günler dileriz.

Yorum yap