Hodri Medya Yayın Hayatına Başlamıştır

Hodri Medya Yayın Hayatına Başlamıştır
Yazan

Merhaba

Hodri Medya yayın hayatına başlamıştır. Web sitemizi aynı zamanda mobil ve tablet üzerinden de çok rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Biz Kreatif ve Dijital Reklam ajansı olmanın yanı sıra tarafsız bir teknoloji haber portalı olup, içeriklerimizi kendi yazar kadromuz ile üretmekteyiz. Siz ziyaretçilerimizin ilgi duyduğu teknoloji alanında makaleler ve videolar ile güncel içerikleri  ücretsiz olarak sunmaktayız.

Hodri Medya 2017 yılında hayata geçirilmiş Kreatif ve Dijital Reklam Ajansıdır. Siz değerli müşterilerimize sadece web sitesi yazılımı yapmak ve tasarlamak dışında SEO, grafik tasarım, mobil uygulama geliştirme, dijital güvenlik danışmanlığı, sosyal medya yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

2011 yılından günümüze bütünleşik pazarlama ve marka iletişimi konusunda yaratıcı çözümler bulup her yerde iletişimin adresi vizyonumuzla yola sizlere hizmet vermekteyiz. Alternatif anlayışları kendi potasında eritir. Marka ve markalaşma stratejilerini “her yerde iletişim” anlayışı ile destekler, biçimlendirir. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı, tek çatı altında planlar, tasarlar ve hayata geçirir.

Görevimiz yarın duyacağınız ihtiyacı, bugünden bilmektir. Yaratıcılık, dinamizm, ve yenilikler; başarımızın anahtarlarıdır. Hodri Medya ekibi, önümüzdeki yıllarda insan ve makineleri bekleyen zorlukları şimdiden bilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor, bu ihtiyaçları karşılamak için fikirler geliştiriyoruz.

Çok uluslu ve lokal müşterilerimiz ile yürütülen projelerin yanı sıra iş ortaklarımızdan kazandığımız 10 yıllık deneyimimiz sayesinde dünyayı size sunuyoruz. Marka iletişiminizi 360° pazarlama yaklaşımı ile planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz!

 


Yorumlar

  1. Çok başarılı işler yapıyorsunuz.Emeğinize sağlık.

  2. Son yıllarda Instagram ve YouTube’a yenildiği düşünülse de yazmak, blog sahibi olmak özetle web yayıncılığı her daim popülaritesini koruyacak hobilerden.

  3. Ben tasarımınızı çok beğendim, dijital ajans olma yolunda başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir